Styl hippie

Hippisi kojarzą się z latami 60-tymi i 70-tymi, buntem przeciwko ówczesnej rzeczywistości, a także z dobrą muzyką. Oczywiście najbardziej wyraźne było to w Stanach Zjednoczonych, gdzie hippisi protestowali przeciwko wojnie w Wietnamie. Bardzo charakterystyczny był sposób ich ubierania. Do tego stopnia, że moda na styl hippisowski powraca co jakiś czas. Tak też będzie tej wiosny.  Wiele najnowszych kolekcji wiosenno-letnich proponuje różne rozwiązania, które nawiązują bezpośrednio do czasów Dzieci Kwiatów. Są to propozycje bardzo pogodne, kolorowe i wesołe. Tak właśnie powinno być kiedy w końcu nadchodzą ciepłe dni!

Przede wszystkim modne będą długie, zwiewne spódnice oraz sukienki. Mogą być gładkie, jednak jeśli komuś odpowiada styl hippie wybierze na pewno coś w kolorowe wzory. Tego typu ubrania są jednocześnie trochę romantyczne i dają poczucie swobody oraz wolności. Jednak spodnie też będą trendy. Oczywiście powinny mieć rozszerzane nogawki i najlepiej wysoki stan. Jeansy, sztruksy czy z materiału – każdy rodzaj „dzwonów” będzie dobrze wyglądał, zwłaszcza jeżeli kobieta ubierze do nich chodaki. Tego typu buty będą wręcz hitem wiosny. Drewniana podeszwa i duży obcas są nieodzownymi elementami chodaków. Poza tym dostępne będą różne ich kształty i kolory.

Jeśli natomiast chodzi o górną część ubrania modne będą zarówno bluzki z rozszerzanymi rękawami, jak i dopasowane bluzeczki odsłaniające brzuch. Poza tym duża ilość kolorowej biżuterii, zwłaszcza różnego rodzaju koralików. Ważnym dodatkiem będzie też odpowiednia torebka. Najnowsze trendy w tej kwestii prezentuje kolekcja torebek Dior. Są kolorowe, optymistyczne, z frędzelkami i innymi ozdobami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *