Moda na jesień

Kiedy nadchodzi jesień warto pomyśleć przede wszystkim o jakimś ciepłym i ładnym okryciu wierzchnim. Na pewno odpowiedni będzie płaszcz.

Jest to ten rodzaj ubrania, który każda elegancka kobieta lubi mieć w swojej szafie. Ważne jest dla także to, żeby jej płaszcz był na pewno modny. Chociaż do jesieni jeszcze sporo czasu, a projektanci mody prezentują dopiero wiosenne kolekcje można jednak znaleźć już wstępne prognozy dotyczące mody na jesień.

Podobno polecane będą długie i zamaszyste płaszcze. Romantyczny styl kobiety noszącej tego typu płaszcz podkreśli dodatkowo duży kołnierz. Można także pomyśleć o sporych, oryginalnych guzikach i jakimś pasku. Im dłuższy płaszcz tym cieplej. Można założyć pod niego krótką spódnicę lub sukienkę. Chociaż prawdopodobnie jesienią wyjątkowo modne będą spodnie.

Kobieta w spodniach nie musi się martwić, że zmarzną jej nogi i w związku z tym może wybrać krótszy płaszczyk, jeżeli oczywiście właśnie taki woli. Do łask wracają podobno klasyczne trencze. Trencz to płaszcz sięgający przed kolano. Zwykle ma dwa rzędy guzików, pasek i kołnierz. Nie ma jeszcze pewności jakie kolory będą najmodniejsze tej jesieni, jednak zwykle kolekcje jesienno-zimowe projektowane są w stonowanych i ciemnych barwach.

Kolejny rodzaj jesiennego okrycia wierzchniego, który projektanci i styliści będą promować zresztą również w ramach mody męskiej to płaszcz skórzany. Skóra będzie w ogóle modna w tym roku. Płaszcz skórzany to propozycja zarówno na wiosnę, jak i na jesień czy zimę. Jednak kiedy nastaną chłodniejsze miesiące warto wybrać wersję z gruba podszewką, która odpowiednio ochroni przed zimnem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.