postheadericon Modne ubrania

Moda dotyczy oczywiście przede wszystkim ubrań, ale także butów, torebek, biżuterii, bielizny… Co w takim razie przyniesie nam moda 2011?

Panie, które śledzą najnowsze pokazy mody wiedzą już, że zarówno moda wiosenna jak i trendy na lato będą w znacznym stopniu powrotem do lat 70-tych. Długie, zwiewne spódnice, rozszerzane rękawy i nogawki, chodaki oraz sporo kolorowej biżuterii. Oczywiście osoby, które nie koniecznie lubią styl hippisowski również znajdą coś dla siebie. Na przykład krótkie, lekkie sukienki w bardzo kobiecym stylu. Zwłaszcza latem ważny jest dobór eleganckiej bielizny ponieważ często wystaje lub prześwituje ona przez ubrania. Nie ma w tym zresztą nic nietaktownego.

O ile trendy na lato i wiosnę są już dość dobrze znane moda na jesień, a tym bardzie zimowe kolekcje to jeszcze w znacznym stopniu przypuszczenia. Prawdopodobnie styliści będą polecać długie, zamaszyste płaszcze. Propozycja, która obejmie także modę męską to płaszcze skórzane. Będą one zresztą również noszone wiosną, ale w nieco lżejszej wersji. Poza tym do łask wracają podobno klasyczne trencze – damskie i męskie. Jakie buty założyć do tego typu okryć wierzchnich? Zdaje się, że modne w ostatnim sezonie kozaki wciąż będą na topie. Ich dodatkową zaletą jest to, że jeśli są na naprawdę wysokim obcasie lub szpilce wydłużają optycznie nogi. Poza tym dość dobrze chronią przed chłodem.

Skoro była już mowa o trendach dotyczących ubrań damskich i męskich, co w takim razie świat mody przygotuje dla najmłodszych. Właściwie jeśli chodzi o ubrania dziecięce cały czas nie zmienia się to, że powinny być ładne, wesołe, wygodne i dostosowane do pory roku. Projektanci mini strojów często czerpią inspirację z aktualnych kolekcji dla dorosłych, ale czy zostanie to docenione przez maluchy? Raczej mało prawdopodobne. Rzadko bowiem kierują się one przy wyborze ubrań tym co jest trendy.

Popularne tematy

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 342

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-akademiamody-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:345 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('s in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 345