postheadericon Trendy na lato

Ubrania dziecięce, kobiece i męskie na lato są zwykle projektowane z fantazją. Kiedy robi się ciepło wszyscy czuja się dobrze i swobodnie, stroje powinny to odzwierciedlać.

Bardzo często projektanci nie rozdzielają swoich kolekcji na wiosenne i letnie, ale prezentują od razu ubrania na wszystkie ciepłe miesiące. Natomiast w ogóle właściwie zawsze style i trendy dotyczące wiosny oraz lata danego roku przenikają się przynajmniej częściowo.

Moda wiosenna 2011 proponować będzie między innymi długie spódnice oraz stroje w stylu lat 70-tych. Latem właśnie styl hippisowski będzie już zdecydowanie królował.  Modne będą na pewno długie, zamaszyste spódnice oraz sukienki z lekkich tkanin. Jeśli chodzi o ich kolory mogą być różnorodne. Dopuszczalne będą wszelkiego rodzaju wzory i ozdoby. Chodzi tutaj zarówno o same ubrania, jak i biżuterię. Można będzie nosić jej naprawdę sporo. Najlepiej żeby była kolorowa. Charakterystyczne również dla mody lat 70-tych były rozszerzane rękawy i nogawki. Tego lata będą znowu bardzo modne. Natomiast do spodni z wysokim stanem można będzie założyć także obcisłą bluzeczkę, która odsłania brzuch.  Oczywiście warto trochę go wcześniej opalić.

Co natomiast jeżeli komuś w ogóle nie odpowiada styl hippisowski? Będzie mógł wybierać spośród krótkich, lekkich i kolorowych sukienek, szortów i bluzeczek na ramiączkach. To ubrania bardzo kobiece i seksowne. Najlepiej dobierać do nich duże ozdoby, zwłaszcza naszyjniki i torby. Natomiast dla osób nieco bardziej eleganckich polecane będą lniane komplety – garsonki i garnitury. Zawsze warto wybierać jaśniejsze kolory, dzięki temu ubrania nie będą za bardzo nagrzewać się promieniami słonecznymi.

Popularne tematy
  • Szydełkowe szorty Okazuje się, że na szydełku można zrobić właściwie wszystko -…
  • Pikowane kurtki Niewątpliwie wiosną, zwłaszcza wczesną, warto mieć zawsze pod ręką jakąś…
  • Jak się ubrać na Komunię? Pierwsza Komunia to wydarzenie, które jest niezwykle ważne dla dziecka,…
  • Damskie garnitury Garnitur nie jest już typowo męskim strojem. Podobnie jak stało…
  • Pikowane kurtki Chyba wszyscy mamy już dość ubierania na siebie kilku warstw…
  • Moda 2015 Czego możemy się spodziewać po świecie mody w 2013 roku?…
  • Spodnie na wiosnę 2015 To już oficjalne - nastała wiosna! Widać to w kalendarzu,…
  • Moda wiosenna Wiosna już tuż tuż. W związku z tym na wszystkich…