postheadericon Trendy na lato

Ubrania dziecięce, kobiece i męskie na lato są zwykle projektowane z fantazją. Kiedy robi się ciepło wszyscy czuja się dobrze i swobodnie, stroje powinny to odzwierciedlać.

Bardzo często projektanci nie rozdzielają swoich kolekcji na wiosenne i letnie, ale prezentują od razu ubrania na wszystkie ciepłe miesiące. Natomiast w ogóle właściwie zawsze style i trendy dotyczące wiosny oraz lata danego roku przenikają się przynajmniej częściowo.

Moda wiosenna 2011 proponować będzie między innymi długie spódnice oraz stroje w stylu lat 70-tych. Latem właśnie styl hippisowski będzie już zdecydowanie królował.  Modne będą na pewno długie, zamaszyste spódnice oraz sukienki z lekkich tkanin. Jeśli chodzi o ich kolory mogą być różnorodne. Dopuszczalne będą wszelkiego rodzaju wzory i ozdoby. Chodzi tutaj zarówno o same ubrania, jak i biżuterię. Można będzie nosić jej naprawdę sporo. Najlepiej żeby była kolorowa. Charakterystyczne również dla mody lat 70-tych były rozszerzane rękawy i nogawki. Tego lata będą znowu bardzo modne. Natomiast do spodni z wysokim stanem można będzie założyć także obcisłą bluzeczkę, która odsłania brzuch.  Oczywiście warto trochę go wcześniej opalić.

Co natomiast jeżeli komuś w ogóle nie odpowiada styl hippisowski? Będzie mógł wybierać spośród krótkich, lekkich i kolorowych sukienek, szortów i bluzeczek na ramiączkach. To ubrania bardzo kobiece i seksowne. Najlepiej dobierać do nich duże ozdoby, zwłaszcza naszyjniki i torby. Natomiast dla osób nieco bardziej eleganckich polecane będą lniane komplety – garsonki i garnitury. Zawsze warto wybierać jaśniejsze kolory, dzięki temu ubrania nie będą za bardzo nagrzewać się promieniami słonecznymi.

Popularne tematy

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 342

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-akademiamody-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:345 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('s in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 345