Zimowa kolekcja

Jeśli chodzi o zimową modę można właściwie zaliczyć tutaj zarówno kolekcje z początku, jak i z końca roku. To nawet ciekawe zajęcie – porównywać jak trendy zmieniają się prawie po roku.

Pośród okryć wierzchnich królowały tej zimy eleganckie płaszcze i futra. Czy podobnie będzie w kolejnym sezonie zimowym? Płaszcz był bardzo dobrą propozycją dla kobiet, które preferują klasyczny i prosty styl. Zwykle znajdowała się pod nim garsonka lub spodnie i żakiet. Wszystko w stonowanych kolorach.

Bardziej drapieżne panie wybierały futra lub płaszcze skórzane. Skóra podobno ma rzeczywiście być wciąż trendy w tym roku. W tym sezonie modne były raczej długie płaszcze skórzane. Natomiast jeśli chodzi o futerka najlepiej widziane były krótkie i puchate raczej kurtki niż płaszcze.

Zarówno do płaszcza, jak i do futerka polecane były wysokie kozaki. Tego typu buty bardzo podkreślają kobiecy styl, dlatego są właściwie wiecznie modne. Bardzo prawdopodobne, że kolejna zima również przywita je ochoczo. Ponieważ kozaki chronią przed zimnem znaczną część nogi można zakładać do nich spódnice. W tym sezonie modne były zarówno krótkie, jak i dłuższe spódnice. Podobno niedługo nastanie jednak znów czas spodni. Tej zimy chętnie noszone były obcisłe spodnie lub legginsy, również do kozaków. Bardzo dobrze wyglądały one z obszernym, długim swetrem.

Zimą ważną są też takie dodatki jak czapka, szalik i rękawiczki. Ich wełniana wersja właściwie nigdy nie wychodzi z mody. Zmieniają się jednak kolory i wzory. Pozostaje nam chyba tylko czekać cierpliwie na to, co przyniesie ze sobą kolejny sezon zimowy. Być może wiele ubrań, które zostaną w szafie będzie przydatna lub stanie się taka po niewielkich przeróbkach.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.