postheadericon Męska moda

Podobnie jak w kwestii dziecięcych ubrań moda zwykle nie bywa głównym kryterium wyboru garderoby dla panów. Chociaż właściwie tego typu „męskie podejście” do stroju zaczęło od jakiegoś czasu ulegać zmianie.

Coraz więcej panów stara się być na bieżąco jeśli chodzi o wiosenne trendy czy najnowsza zimową kolekcję płaszczy. Mężczyźni mają mniejszy wybór jeśli chodzi o rodzaje i fasony ubrań, a także ilość dodatków i właśnie dlatego każdy szczegół może być istotny.

Panowie, którzy noszą na co dzień garnitury starają się wybierać najmodniejszy krój i kolor. Ważny jest także materiał, który powinien być dostosowany do pory roku. Wybór koszuli też nie zawsze jest prosty i oczywisty, tym bardzie jeśli trzeba jeszcze dobrać do niej krawat. Warto stworzyć od razu kilka ciekawych zestawów. Jeśli chodzi o buty do garnituru nie powinno być większych dylematów jeśli chodzi o ich rodzaj, natomiast ważny będzie kształt i kolor.

Ważnym elementem męskiej garderoby jest płaszcz. Do garnituru trzeba wybrać oczywiście coś eleganckiego i stosownego do pory roku. Natomiast do bardziej luźnego stroju na pewno będzie można w tym roku założyć płaszcz skórzany. W ogóle skóra będzie na topie. Najlepiej czarna. Skoro mowa o ubraniach mniej oficjalnych panowie muszą wiedzieć jakie aktualnie kroje spodni są modne. Czy wypada nosić t-shirty? Czy zakłada się na nie swetry, czy też może lepiej będzie się prezentował zestaw koszula i kamizelka lub sztruksowa marynarka? Czy wybrać szalik gładki czy w paski? Natomiast taka wiedza pozwoli na samodzielne stworzenie ciekawego wizerunku w każdych okolicznościach, a to robi naprawdę duże wrażenie na paniach.

Popularne tematy

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 342

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-akademiamody-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:345 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('s in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 345