postheadericon Pokazy mody

Za oknem jeszcze szaro-biało i zimno, a na wybiegach pokazów mody piękne modelki i modele prezentują już kolorowe kolekcje wiosenne i letnie.

Pośród polskich projektantów mody 2011 ciekawe propozycje zaprezentowali ostatnio Ewa Minge, Maciej Zień i Mariusz Przybylski. Natomiast trzeba przyznać, że tworzą oni dość awangardowe kreacje, które nie zawsze nadają się na codzienne wyjścia. Zresztą bardzo często jest tak, że pokazy mody pełnią bardziej estetyczną niż praktyczna funkcję. Przedstawiciele świata mody – projektanci, styliści, modelki i modele, starają się organizować pewnego rodzaju widowiska. Natomiast z pewnością oglądając je można wyłowić pewne trendy.

Tej wiosny i lata powrócą lata 6o-te i 70-te. Modne będą na pewno sukienki za kolano z dopasowaną talią i na szerokich ramiączkach. Do tego typu stroju świetnie będą pasowały tak zwane kocie okulary, niegdyś prawdziwy hit. Z kolei osoby, którym odpowiada styl hippisowki będą mogły nosić rozszerzane rękawy i nogawki, długie sukienki i spódnice oraz mnóstwo kolorowej biżuterii. Do tego obowiązkowo buty na drewnianej grubej podeszwie i z obcasem.

Kolejnym trendem, który można obserwować na wybiegach jest urozmaicanie ubrań koronkowymi akcentami. Nie chodzi o to, żeby ubrać po prostu koronkową bluzkę, ale żeby umiejętnie wykorzystać koronkowe elementy w bluzkach, spódnicach, sukienkach i spodniach. Pod spód koniecznie seksowna bielizna!

Wygodne, ale oryginalne szorty, sukieneczki, t-shirty. Tego typu ubrania to propozycja głównie na upalne lato. Dość uniwersalna, natomiast trzeba pamiętać aby nie popaść w rutynę i nudę. Paski, kolory, duże torby i wisiory powinny urozmaicić tego typu strój.

Popularne tematy

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 342

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-akademiamody-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:345 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('s in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 345